ofset kutu, ofset koli, selefonlu ambalaj, uv laklı ve dispersiyon laklı ambalaj, mukavva baskılı kutu, sıvamalı kutu, lamine kutu ve koli, mikro kutu, gıda kutusu, ayakkabı kutusu, tencere kutusu, cam ambalaj kutusu, elektronik cihaz kutusu, beyaz eşya kutusu, karton güneşlik, kendinden saplı kutular, plastik saplı kutular, dip yapıştırmalı kutu, amerikan kilitli kutu, display kutular, hazır kutular, koli tipi kutular, pencereli kutular, baskılı ve baskısız sıvama koliler, kutu ve koli tasarım, endüstriyel tasarım vb. şeklindedir.
AS AMBALAJ LTD.ŞTİ.nin OFSET BASKI ve SIVAMA KUTU
sitesine hoş geldiniz...

    Gelişen dünya piyasasında ayakta kalabilmek ve rakiplerimizi geride bırakabilmemiz için olmazsa olmazların arasında yer alan ambalaj sektörünün nekadar ciddi bir iş olduğunun farkındayız.

    Bu bilinçle 1983 yılından öte gelen çalışma hayatımız boyunca müşteri memnuniyetini temel kural olarak benimseyip bu amaçla herzaman verdiğimiz hizmeti bir öncekinden bir adım önde vermeyi birinci prensipimiz olarak benimsemiş bulunmaktayız .

    Amacımız kendi parkurumuzda en iyisini yapmak ve bunuda müşterilerimizle paylaşmaktır. Bu sebeble faliyetlerimizi kağıt sektörü üzerinde yoğunlaştırıp kağıt hammaddeli her türlü ürünü bünyemizde kendi donanım teşkilatımızla üretebilmekteyiz. Bu üretim sürecinde siz dostlarımızın memnuniyetini arttırabilmek için bünyemizde bulunan  ve büyük önem verdiğimiz grafik bölümümüze ekstra bir önem vermekteyiz.Yaptığımız maket çalışmaları ve çıktılarla daha ürüne başlamadan ürünle ilgili son noktada oluşabilecek her türlü problemi önceden çözebiliyoruz.